نرده تراس مدرن

نرده تراس مدرن شامل طرح‌ ها و مدل‌ های مختلفی بوده و می‌تواند با رنگ‌ های متنوع پوشیده شود. برای مثال ممکن است به صورت ضربدری، موج دار، مارپیچ و… طراحی شده و یا دارای طرح برگ یا گل باشد. در این میان توجه به طول، عرض و ارتفاع سکوی ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و نقش مهمی در انتخاب نرده بالکن ساده دارد.

نرده تراس مدرن

قیمت نرده تراس مدرن

حفاظ بالکن مدرن با توجه به کیفیت خود از قیمت متفاوتی برخوردار است. به عنوان مثال ممکن است به صورت درجه یک تهیه شده و یا کیفیت ضعیفی داشته باشد. به طور کلی قیمت نرده تراس مدرن براساس عوامل مختلفی مثل نوع متریال به کار رفته، ابعاد سازه، استحکام و مقاومت نرده و… مشخص می‌شود.

ارتفاع استاندارد نرده تراس مدرن

در تعیین ارتفاع انواع نرده تراس باید چندین نکته را مد نظر داشته باشید، اول اینکه از ایمنی حاصل از ارتفاع انتخابی خود برای اعضای خانواده اطمینان حاصل کنید،

دوم اینکه ارتفاع نرده تراس باید به گونه ای باشد که جلوی دید شما را نگرفته و یک فضای دلگیر ایجاد ننماید. معمولا ارتفاع استانداره حفاظ تراس را حدوداً 120 سانتی متری در نظر می گیرند طوری که کودک نتواند از آن بالارفته و خود را روی نرده آویزان کند.

از طرفی این ارتفاع می تواند زاویه دید ایمن و مطلوبی را برای ساکنین خانه ایجاد کند. در گروه تولیدی صنایع فلزی ایمن جوش، انواع مختلفی از نرده های آهنی و فرفورژه تراس در ابعاد و اشکال متنوع تولید می گردد که در ساخت آنها تمامی اصول استاندارد رعایت شده و از جوشکاری گاز co2 و رنگ آمیزی الکتروستاتیک بهره برده اند، بنابراین خیالتان از بابت مقاومت بالای آنها در برابر ضربه، فشار و زنگ زدگی راحت خواهد بود.

با توجه به اینکه عرض استانداری برای نرده تراس وجود ندارد و اندازه آن بر اساس اندازه تراس تعیین می گردد پس در صورت درخواست نرده های آهنی تراس نیاز به اندازه گیری و مشاوره خواهد بود، بدین منظور می توانید برای خرید و مشاوره رایگان با مشاوران فروش ما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.