نرده بالکن قوطی

اگر شما امنیت ساختمان برایتان مهم ترین فاکتور است و می خواهید برای تراس از یک نرده و حفاظ استفاده کنید که در عین سادگی، نمای و دکوراسیون بنا را خراب نکند می توانید از متداول ترین این نوع نرده های که پروفیل آهنی می باشند استفاده کنید. این سبک نرده از قدیمی ترین نوع نرده استفاده شده در ساخت بناها می باشد امروزه نیز طراحی این نرده ها کاربرد زیادی برای سازه هایی لوکس و شیکی که طراحی آن بر اساس معماری مدرن ساختمان ها انجام شده دارد. ساختمان های کم ارتفاع که امکان ورود به آن ها زیاد است حتما باید از نرده های فلزی محکم استفاده کنند. نرده های قوطی آهنی با استحکام و مقاومت که دارند در برابر حوادث طبیعی و غیر طبیعی استقاومت دارند و دچار آسیب نمی شوند.

نرده بالکن قوطی

قیمت نرده بالکن قوطی

قیمت حفاظ و نرده­ بالکن ساده به عوامل گوناگونی بستگی دارد. یکی از این عوامل که مهمترین آن­ها نیز بشمار می­رود، طول و عرض مساحت قسمت مورد استفاده می­باشد. بنابراین هرچه طول و عرض تراس بیشتر باشد بالطبع قیمت نرده ­تراس مورد استفاده نیز بیشتر خواهد شد.

اهمیت استفاده از نرده تراس با قوطی

نرده تراس با قوطی یکی از قدیمی ترین نرده های استفاده شده در بناها می باشد امروزه نیز طراحی این نوع نرده ها برای سازه های لوکس و شیک که طراحی آن مطابق با معماری مدرن ساختمان ها صورت گرفته است ساختمان های کم ارتفاع به خصوص در طبقات اول که احتمال ورود به آنها و سرقت از آن زیاد است می توانند از نرده های قوطی آهنی که بسیار مستحکم و مقاوم هستند استفاده کنند؛از دیگر ویژگی های این نوع نرده می توان به فرم پذیری مطلوب, متنوع بودن و جوش پذیری عالی اشاره نمود.

ضوابط ساخت نرده تراس با قوطی

  -  قرار گرفتن نرده تا 36 اینچ بالاتر از سطح تراس ( بیشتر یا کمتر از این مقدار قبول نیست . )
 -   42 اینچ بالاتر از سطح تراس قرار گرفتن ساختمان های تجاری
 -   در صورت کمتر از 30 اینچ بودن ارتفاع تراس می توان بر روی آن نرده نصب نکرد .
 -   فاصله نرده های محافظ 4 اینچ یا کمتر باشد .
-    از لحاظ مقاومت باید وزنی 200 پوند بدون انحراف زیاد را تحمل کرده و نرده هایی که بین نرده های اصلی کشیده می شوند وزن 50 پوند را متحمل شوند .