نرده بالکن ساده

بسیاری از شما انواع مختلف این نوع نرده بالکن را در ساختمان ها دیده اید که با استفاده از پروفیل یا قوطی یک نرده در قیمت بالکن یا تراس ساختمان در رنگ های مختلف نصب شده است. با توجه به این که تکنولوژی استفاده از مواد اولیه مختلف و جوش دادن آنها کمتر از یک دهه است که در ایران استفاده میشود بنایراین بیشتر ساختمان های از این نوع نرده بالکن استفاده کرده اند.

نرده بالکن ساده

قیمت نرده بالکن ساده

قیمت حفاظ و نرده­ بالکن ساده به عوامل گوناگونی بستگی دارد. یکی از این عوامل که مهمترین آن­ها نیز بشمار می­رود، طول و عرض مساحت قسمت مورد استفاده می­باشد. بنابراین هرچه طول و عرض تراس بیشتر باشد بالطبع قیمت نرده ­تراس مورد استفاده نیز بیشتر خواهد شد.

مشخصات حفاظ بالکن ساده

گاهی طراحی ساختمان به گونه ای انجام شده که مدل های شلوغ و پر تزنینات در آن نمای جایی ندارد این نوع نرده ها با مدل های ساده و کمترین میزان نقش و طرح زیبایی کم نظیری دارند که علاوه بر حفظ امنیت بالکن در زیباتر شدن فضای ساختمان ها نیز کمک بزرگی می کنند.

ارتفاع نرده تراس باید در حدود 90 تا 110سانتی متر باشد البته نوع و کاربری ساختمان هم در تغییرات آن تاثیر گذار است. در طبقات بالاتر که ارتفاع بیشتر بوده و بالکن استفاده بیشتری دارد توصیه می شود برای جلوگیری از سقوط افراد از نرده های با ارتفاع بیشتر استفاده کنید.

مزایای استفاده از نرده بالکن ساده

با استفاده از نرده ­ها و حفاظ ­ بالکن ساده، حس امنیت را در هنگام استفاده از این بخش­های ساختمان افزایش دهید. همینطور می­توانید از سبک­ها و طرح­های گوناگون و متناسب با سلیقه­ ی خود استفاده کنید و زیبایی فضای خارجی ساختمان را افزایش دهید. باید به این نکته توجه داشت که بالکن ­هایی که در طبقات اول قرار دارند نسبت به سایر نقاط ساختمان، به­ سادگی می­توانند تحت دسترسی سارقین قراربگیرند، بنابراین می­بایست از نرده حفاظ­ ها با دوام و با قیمت مناسب در این نقاط استفاده نمود.