مزایای استفاده از حفاظ پنجره فرفورژه و درب فرفورژه

پنجره فرفورژه⭐️حفاظ پنجره فرفورژه⭐️درب فرفورژه

اگر خانه خود را می سازید یا بازسازی می کنید، ورودی جلو یک نکته کلیدی است. یک درب جلویی چشمگیر نه تنها به خانه شما جذابیت خیابانی می بخشد، بلکه امنیت را در برابر متجاوزان نیز ارائه می دهد. خانه ی شما قصر شماست. شما باید احساس اعتماد به نفس داشته باشید، زیرا بدانید موانعی برای جلوگیری از یک مزاحم وجود دارد. یکی از راه های آرامش بخش برای افزایش امنیت خانه، نصب پنجره فرفورژه و درب فرفورژه ایمن است. خوشبختانه، درب‌ فرفورژه نیز می‌توانند راه‌های ورودی جذابی را ارائه دهند. آهن فرفورژه جذابیتی جاودانه دارد و به دلیل ماهیت جامد از ورود آن جلوگیری می کند و در عین حال شگفت انگیز به نظر می رسد!

در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا ممکن است در مقایسه با سایر اقدامات امنیتی پیشگیرانه، درب ایمنی فرفورژه را در نظر بگیرید.

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره برای جلوگیری از افتادن کودکان نوپا و خردسال از پنجره استفاده می شود. آنها اساسا مجموعه ای از میله ها هستند که روی پنجره شما نصب شده و در آنجا ثابت می شوند. با این وجود، آنها معمولا یک سرمایه گذاری هستند و نیاز به نصب فنی دارند. به همین دلیل است که ارزش آن را دارد که به دنبال جایگزین های دیگری به عنوان محافظ پنجره باشید . به عنوان مثال، بسیاری از والدین ترجیح می دهند از قفل پنجره یا گیره های ارسی استفاده کنند.برای اطلاع از قیمت حفاظ پنجره میتونید با کارشناسان ایمن جوش تماس بگیرید.

حفاظ پنجره فرفورژه

 حفاظ های تزئینی پنجره از چدن یا فرفورژه ویژگی مشترکی بود که در پنجره های طبقه همکف خانه هایی که رو به خیابان های اصلی در شهرها دیده می شد. آن‌ها محافظت می‌کردند و از نشستن افراد روی طاقچه‌های کم‌ پنجره جلوگیری می‌کردند و در عین حال شکوفایی تزئینی به نمای خانه اضافه می‌کردند. آنها اجازه دادند تا ارسی پنجره پایین باز شود و از ورود سارقان جلوگیری شود.

محافظ پنجره برای افزایش امنیت

حتی زمانی که شما یک سیستم امنیتی پیشرفته دارید که شامل سنسورهای در و پنجره، نظارت تصویری و تنظیمات اعلان است، همه می‌دانند (از جمله مجرمان) که پنجره‌ها همچنان می‌توانند نقطه ضعف امنیتی محیطی باشند. اگر صاحب خانه هستید و نگرانی در مورد امنیت و ایمنی خانواده شما مانع از خواب راحت شما در شب می شود .ممکن است به فکر نصب حفاظ پنجره توسط شرکت حرفه ای ایمن جوش باشید.

هنگامی که حفاظ های پنجره را نصب می کنید، نه تنها احساس امنیت بیشتری خواهید کرد، بلکه سارقان و سایر افراد کمتر از شرافت مورد توجه قرار می گیرند و اغلب هدف آسان تری را انتخاب می کنند. علاوه بر این، هنگامی که حفاظ‌های پنجره در قسمت بیرونی نصب می‌شوند، می‌توانند از پنجره‌های شما در برابر شکستگی تصادفی  محافظت کنند.

درب‌های فرفورژه می‌توانند تأثیر مثبتی بگذارند

ورودی جلویی که شبیه فورت ناکس است ممکن است مزاحمان را دفع کند، اما برای مهمانانی که برای بازدید می آیند چندان جذاب به نظر نمی رسد. درب های ایمنی فرفورژه می توانند ورودی منحصر به فرد و در عین حال دلپذیری را به خانه شما ارائه دهند در حالی که ورودی تسلیم ناپذیری را ارائه می دهند که شکستن آن دشوار است. درها و پنجره ها منطقی ترین نقاط ورود به خانه هستند، بنابراین مهم است که این ورودی ها ایمن باشند. بسیاری از صاحبان املاک برای جلوگیری از نفوذ، صفحات یا مش های امنیتی را در نظر می گیرند، اما اغلب این موارد می توانند زیبایی بیرونی خانه را به خطر بیندازند.

درب فرفورژه برای دوام ساخته شده اند

بر خلاف سایر مواد درب مانند چوب، آهن فرفورژه می تواند در برابر آب و هوای شدید و سایش روزانه از بیرون مقاومت کند. از آنجایی که آهن فرفورژه ترکیبی از فولاد و آهن است، بادوام ترین مواد درب است که صاحب خانه می تواند بخرد. مهم نیست که طوفان چقدر شدید باشد، مانند تگرگ، باد یا باران، آهن فرفورژه مانند یک در چوبی کمانش یا خراب نمی شود.

علاوه بر این، نگهداری درب‌های ایمنی فرفورژه بسیار آسان است و برای سالم ماندن از نظر ساختاری، نیازی به درزگیری ندارند. رنگ آمیزی یا رنگ آمیزی بی پایان که با چوب همراه است، یا ضد زنگ زدگی و تعمیرات مورد نیاز برای نمایشگرهای امنیتی ضعیف را فراموش کنید.

درب فرفورژه اجازه جریان هوا را می دهند

درب های فرفورژه می توانند به صاحبان املاک اجازه دهند تا از آب و هوای زیبا استفاده کنند و جریان هوا را در خانه دعوت کنند، بدون اینکه به ایمنی آسیبی وارد شود. مهم نیست که انتخاب شما برای طراحی آهن فرفورژه چقدر پیچیده است، این سبک شامل فضاهایی می شود که به شما اطمینان می دهد هرگز در خانه خود مانند یک زندانی احساس نمی کنید. این فواید واقعی برای ظاهر و دمای خانه شما و همچنین برای سلامتی شما دارد!

اگر جریان هوا یک مزیت واقعی برای شما و دمای خانه شما است، طراحی با جزئیات کمتر را در نظر بگیرید تا حداکثر جریان هوا را در خانه خود تضمین کنید.

درب فرفورژه امنیت را ارائه می دهند

فرفورژه یک ماده سنگین است و ورودی شما را از مزاحمان ناخواسته محافظت می کند. این یک گزینه امنیتی است که دستکاری و نفوذ به آن دشوار است. این سبک غیر قابل نفوذ درب می تواند راهی عالی برای دفع مجرمان بالقوه در مناطقی باشد که دزدی یک اتفاق معمول است. فرفورژه فوراً برای مزاحمان فرصت طلب "خیلی سخت" فریاد می زند!

طراحی درب فرفورژه متناسب با سبک خانه

درب های ایمنی فرفورژه را می توان متناسب با تمام سبک های خانه طراحی کرد. مزیت بزرگ نصب درب ایمنی فرفورژه این است که می توان آن را به صورت سفارشی و متناسب با مشخصات سبک خانه شما ساخت. زیبایی جلویی خانه شما نباید با طراحی درب به خطر بیفتد. آهن فرفورژه با اکثر مصالح ساختمانی از جمله آجر، روکش و الوار تضاد خوبی دارد. آهن فرفورژه می تواند مکمل خواص معاصر و سنتی باشد.

درب های ایمنی فرفورژه نه تنها یک گزینه عالی برای خانه ها هستند، بلکه می توانند گزینه ای عالی برای املاک تجاری و ساختمان های عمومی نیز باشند. آنها یک ورودی ظریف و پیچیده ایجاد می کنند و طرح های پرآذین آنها را می توان سفارشی کرد تا با زیبایی شناسی ساختمان تجاری مطابقت داشته باشد . و برند شما را تکمیل کند.

سبک های درب های ایمنی فرفورژه

درب های ایمنی فرفورژه را می توان با هر سبکی طراحی کرد. برخی از ظاهر محبوب‌تر عبارتند از مارپیچ‌های تزئینی، نیزه‌ها، طرح‌های برگ و درخت انگور و همچنین الگوهایی که جنبه گوتیک یا باروک دارند.

مزایای استفاده از آهن فرفورژه

یکی از مزایای استفاده از آهن فرفورژه، چکش خواری آن در طرح های تزئینی، مستحکم و دیدنی است. بسیاری از محصولات امنیتی چنین طیف متنوعی از امکانات طراحی را ارائه نمی دهند. با این اوصاف، طراحی ساده میله عمودی نیز می تواند چشمگیر باشد و برای ساختمان های مدرن که بیشترین استفاده را از خطوط تمیز دارند، به خوبی کار می کند.

مطابقت درب فرفورژه با پنجره فرفورژه و نرده ها

درب فرفورژه می توانند با پنجره فرفورژه و نرده ها مطابقت داشته باشند. از فرفورژه می توان به عنوان یک اقدام امنیتی برای پنجره های فرفورژه و نرده ها نیز استفاده کرد. با در نظر گرفتن این موضوع، طراحی درها و پنجره های فرفورژه می توانند مکمل یکدیگر باشند. ترکیبی از نرده آهنی، درب و پنجره، سه خط دفاعی را به ملک شما ارائه می دهد و آن را به یک اقدام امنیتی ارزشمند تبدیل می کند.

درب های فرفورژه فقط برای جلو خانه نیستند

این اشتباه است که فرض کنیم از آهن فرفورژه باید فقط برای درب ورودی استفاده شود. اگر متجاوزان بخواهند به طور غیرقانونی به ملکی دسترسی پیدا کنند، به ندرت از درب ورودی وارد می شوند. بیشتر مزاحمان به دنبال راهی کمتر آشکار برای ورود به یک ملک هستند، که اغلب در پشتی است.

چرا یک درب ایمنی فرفورژه ساده را برای ورودی پشتی در نظر نمی گیرید تا مطمئن شوید که تمام نقاط دسترسی به خانه برای ایمنی پوشیده شده اند؟ استعداد طراحی خود را برای یک درب جلوی پرآذین حفظ کنید و خطوط تمیز را برای ورودی پشتی کاربردی رعایت کنید.

از طرف دیگر، برخی از افراد زمان زیادی را برای سرگرمی در حیاط خانه خود می گذرانند، بنابراین ممکن است در نظر داشته باشید که درب پشتی را به همان اندازه جلویی شیک کنید! درب های ایمنی فرفورژه را می توان در درب ورودی، در ورودی خانه، یا به عنوان درب پشتی، ورودی جانبی یا روی ایوان نصب کرد.

اگر در فکر یک درب فرفورژه برای ملک خود  هستید، تیم ایمن جوش دوست دارد به شما کمک کند. تخصص آنها در تولید درب فرفورژه و پنجره فرفورژه تضمین می کند که طراحی درب و پنجره که انتخاب می کنید حداکثر تأثیر را خواهد داشت و در عین حال جذابیت خیابانی ملک شما را تحسین می کند.